• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Çözüldü Anket uygulamaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

think15

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
halil şengün
Merhabalar. Anket uygulaması için bi çalışmam var. Burada istediğim ve yapamadığım şey, anket çeteleme sayfasında verilen 4-3-2-1 gibi puanların 32 tane ankette otomatik olarak işaretlenerek doldurulması. Örneğin 1 nolu ankette 18 sorunun tamamı 4 puan verilmiş olsun. alt sekmede bulunan 1 nolu anket için tamamen katılıyorum sorusuna denk gelen yerde bir çarpı, işaret vs doldurulması gerekmekte. Ekte sunduğum dosyada da açıklama ekleyerek anlatmaya çalıştım. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• ANKET ACİL SERVİS.xlsx
    38.9 KB · Görüntüleme: 3

leguminosea

Yeni Üye
En iyi yanıt
5
Ad Soyad
Erhan ÖZER
Office Vers.
2019 Pro Plus 64 TR
Dosyanız ektedir.

Ekli dosyalar

• ANKET ACİL SERVİS.xlsx
    38.6 KB · Görüntüleme: 3

think15

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
halil şengün
Çok teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık.
Tekrar merhabalar. Öncelikle teşekkür ederim. Anket sorularını içeren kısımda üst tarafta bilgiler ekledim. Yani bakanlığın tanımlarına uygun şekilde yazdım. Kendi başıma sizden gelen örneğe uygun şekilde diğer verileri de yapmaya çalıştım. Ancak başaramadım. " kaydır" formülünü yeni gördüm. oradaki amacın ne olduğunu anlamaya çalıştım. sitelere girdim tek tek baktım. ama ben çalıştıramadım. Sadece size saygılarımı sunuyorum. Yeni gönderdiğim ekte anketin üst kısmında yer alan eğitim durumu- yaş kategorisi gibi kısımlar için de bir çarpı "x" işareti koymak istiyorum. Buna dair formülü yapar mısınız.
Biraz da kaydır formülüne dair açıklama istiyorum. Belki ben de yapabilirim. diye. Ezine Devlet Hastanesi

Ekli dosyalar

• ANKET ACİL SERVİS örnek.xlsx
    42.2 KB · Görüntüleme: 3

leguminosea

Yeni Üye
En iyi yanıt
5
Ad Soyad
Erhan ÖZER
Office Vers.
2019 Pro Plus 64 TR
Dosyanız ektedir.
Biraz görsel düzenleme yaptım.
Sabitler sayfası ekledim.
Sorunuza açıklama sayfasında cevap verdim.
Umarım işinize yarar.

Ekli dosyalar

• ANKET.xlsx
    59.2 KB · Görüntüleme: 7

muygun

Uzman
En iyi yanıt
29
Ad Soyad
Mustafa UYGUN
Office Vers.
Office 2003
Merhaba;
Alternatif olsun.
İnceleyin.
İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• think15-anket-çift tıkla veri girişi.rar
    18.7 KB · Görüntüleme: 7

think15

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
halil şengün
Merhaba;
Alternatif olsun.
İnceleyin.
İyi çalışmalar.
Merhabalar. Çok teşekkür ederim. ilginiz için. Sistem çok güzel. Anlatılan şekilde üstten başlayarak çift tıkla veri girip, hatalı olmadığından eminim , sonra kaydet diyorum. ama "compile error" hatası veriyor. Gördüğüm en hızlı, üretken ve faydalı bir forum. Hayal et, gerçekleşsin tarzında çalışıyor. Rapor kısmını da word olarak biraz düzenleyip atayım. Ona da çözüm bulunabilir sanırım.

think15

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
halil şengün
Dosyanız ektedir.
Biraz görsel düzenleme yaptım.
Sabitler sayfası ekledim.
Sorunuza açıklama sayfasında cevap verdim.
Umarım işinize yarar.
Çok teşekkür ederim. İlginiz, yardımlarınız için. Öncelikle üst üste sizlerin vaktini aldım kusura bakmayın. Ama son olarak bir sorum daha olacak.
Ekte attığım rapordaki üstte tablo içinde yer alan kısımlar hep excelldeki tabloların oransal yazan kısmında yer alan özet bilgilerin birleştiği rapor. Sadece el ile manuel olarak yazmam gereken kısmı en altta yer alan “ ALINAN KARARLAR” kısmı. Diğer kısımlar için “ yapıştır, bağ yapıştır, biçimlendirilmiş metin” şeklinde yapıyorum. Ama sistem açınca güncelle vs şeklinde uyarılar verince , hata yapıyor. Ondan vazgeçtim. Başka bir yol var mı acaba. Yani özetle bu raporu excele bağlayıp, sonrasında sadece bir kaç yerinde düzenleme ile işlemi sonlandırmak istiyorum. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• RAPOR - Kopya ANKET.docx
    53.9 KB · Görüntüleme: 4

think15

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
halil şengün
Mart ayı için sorular vs düzenleme yaptım. Sonradan aklıma gelen SORULAR kısmına hasta telefon numaraları yeri ekledim. ve bu numaraların anketlerde kişisel bilgiler yazan yerin karşısındaki boşlukta görünmesi. Normal olarak PARÇAAL formülü ile yapılabilir. Ama öğrenmek adına yeni gördüğüm KAYDIR fonksiyonu ile denedim, başaramadım.

Ekli dosyalar

• MART 2020.rar
    267.1 KB · Görüntüleme: 3

leguminosea

Yeni Üye
En iyi yanıt
5
Ad Soyad
Erhan ÖZER
Office Vers.
2019 Pro Plus 64 TR
Dosyanızın yeni hali ekte.

Ekli dosyalar

• ANKET.rar
    800.4 KB · Görüntüleme: 12

think15

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
halil şengün
Çok teşekkür ederim. İlk haline de formül eklemesini yaptım. Hazır halde iki adet sistem var şimdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt