• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Avansların Ayrımı

Mcexrem

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Ekrem K
Office Vers.
Office 365 64 Bit TR
Merhabalar,

KASA DEFTERİ sayfasına EKREM AVANS yazınca MAAS LİSTESİ sayfasının 29 numaralı satırına yazılan tutarı atmaktadır. Bu avansı bazen nakit bazen de bankadan gönderdiğim için bankaya gönderilecek tutarda sıkıntı yaşamaktayım.
Sizden ricam KASA DEFTERİ sayfasına “EKREM BANKADAN AVANS” yazınca bu veriyi yine MAAS LISTESI sayfasının 29 nolu satırına KALIN olarak yazmasını, bu KALIN verilerin toplamını J3 hücresine, normalleri de K3 hücresine vermesini ve son olarak da I sütunundan J sütunundaki veriyi düşmesini talep ediyorum. ( I sütunu her ay değişlik gösterdiği için yazdığım veriden otomatik düşmesi gerekiyor) Bunları da diğer personele de uygulayarak düzenlerseniz size minnettar olurum. Yardımlarınız için teşekkür eder saygılar sunarım.

Ekli dosyalar

• DENEME.xlsm
    608.8 KB · Görüntüleme: 6
Üst Alt