• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Belirli bir konumdaki dosyaları mail atmak

hayalibey

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Mahmut YILDIZ
Office Vers.
Ofis 2016 TR 64 Bit
Merhaba kıymetli dostlar,
Benim her gün mail atmak zorunda olduğum bir kaç dosya var . Bu dosyalar sabit bir konumda klasör içerisinde.
Benim ihtiyacım her gün belirttiğim 3 zaman diliminde belirli konumda ne kadar dosya varsa maille önceden yazdığım mail veya maillere gönderilmesi.
Konumda (konum ağ da olabilir değişebilir de bunun icin konumu degiştirme imkanim olmali ) ne kadar dosya varsa gönderilmesini istiyorum. Gönderilecek adresleri ve zaman dilimlerini değiştirebileyim.

Outlook kullanacağım için kullanıcı adı şifre alanlarını da değiştirmem için alan olmalı.

hayalibey

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Mahmut YILDIZ
Office Vers.
Ofis 2016 TR 64 Bit
Merhaba kıymetli dostlar,
Benim her gün mail atmak zorunda olduğum bir kaç dosya var . Bu dosyalar sabit bir konumda klasör içerisinde.
Benim ihtiyacım her gün belirttiğim 3 zaman diliminde belirli konumda ne kadar dosya varsa maille önceden yazdığım mail veya maillere gönderilmesi.
Konumda (konum ağ da olabilir değişebilir de bunun icin konumu degiştirme imkanim olmali ) ne kadar dosya varsa gönderilmesini istiyorum. Gönderilecek adresleri ve zaman dilimlerini değiştirebileyim.

Outlook kullanacağım için kullanıcı adı şifre alanlarını da değiştirmem için alan olmalı.
Bu dosya üzerinde güncelleme yapabilecek var mı ofis 2016 da aynu anda farklı excel dosyaları açıkken çalışmasını istiyorum.
Bir de excel açılır açılmaz makronunçalışır halde olmasını istiyorum .

Ekli dosyalar

• Mail.xlsm
    42.6 KB · Görüntüleme: 5
Üst Alt