• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Çözüldü Düşeyara Formülü Hızı hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkan

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Erkan Öztürk
Selamlar personel maaş hesabında kullandığım makrolar içinde mesai ve izinleri puantaj a çevirdiğim düşey ara formülü ile oluşturduğum tablolar da işlem 17 dk civari sürmekte bunu hızlandırabilir miyiz ? Acaba yazdığım formüllerde hatamı var doğru sonuç alıyorum ama çok uzun sürüyor.Ekteki tabloda nöbete aktar sayfasındaki veriyi nobetler sayfasına makro ile yapıştırıyorum.Yardımlarınız sayesine çok güzel bir çalışma oldu ama bu tabloda işlem çok uzun sürmekte bunun için yardımcı olabilirseniz sevinirim.Ortalama 50000 satır veriyi işliyorum ekteki kısa bir örneği.İyi günler dilerim.

Ekli dosyalar

• DÖNEM SONU CETVELİ.rar
    398.6 KB · Görüntüleme: 38

erkan

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Erkan Öztürk
Selamlar personel maaş hesabında kullandığım makrolar içinde mesai ve izinleri puantaj a çevirdiğim düşey ara formülü ile oluşturduğum tablolar da işlem 17 dk civari sürmekte bunu hızlandırabilir miyiz ? Acaba yazdığım formüllerde hatamı var doğru sonuç alıyorum ama çok uzun sürüyor.Ekteki tabloda nöbete aktar sayfasındaki veriyi nobetler sayfasına makro ile yapıştırıyorum.Yardımlarınız sayesine çok güzel bir çalışma oldu ama bu tabloda işlem çok uzun sürmekte bunun için yardımcı olabilirseniz sevinirim.Ortalama 50000 satır veriyi işliyorum ekteki kısa bir örneği.İyi günler dilerim.

erkan

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Erkan Öztürk
ÇÖZÜMLENDİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt