• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Excel'de A hücresindeki d,c,b hücrelerinden sırasıyla çıkarma

asmakaya57

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
sezgin kurada
Merhaba. Ekteki excel tablosunda bir kooperatifin gecikme faizli aidat listesi var. Burda E hücresinde yapılan ödeme yazıyor. Bu ödemenin önce J hücresinden sonra kalanın I hücresinden en son eğer kalan varsa h hücresinden düşmesini istiyorum. Ama ne kadar uğraşsam da çözüme ulaşamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Liste Adil.xls
    73 KB · Görüntüleme: 3

asmakaya57

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
sezgin kurada
Bu konu hakkında yardım edebilecek kimse yokmu acaba?

Murat OSMA

Yönetici
Site Yöneticisi
En iyi yanıt
13
Web sitesi
excelarsivi.com
Ad Soyad
Murat OSMA
Office Vers.
Office 365 TR+EN
Merhaba. Ekteki excel tablosunda bir kooperatifin gecikme faizli aidat listesi var. Burda E hücresinde yapılan ödeme yazıyor. Bu ödemenin önce J hücresinden sonra kalanın I hücresinden en son eğer kalan varsa h hücresinden düşmesini istiyorum. Ama ne kadar uğraşsam da çözüme ulaşamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba, anlatımınızı daha net yapmalısınız, anlaşılır değil.
Örnek dosya üzerinde olması gerekeni de belirterek eklerseniz bakalım.

Üst Alt