• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Çözüldü İstatistiki Rapor Alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GreenBlacksea53

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Mustafa NAR
Office Vers.
Office 365 TR 32B
Selam değerli ustadlarım,
EKte gördüğünüz gibi tablom var bu tablo gun geçtikçe uzayacak. O tabloda başka bir sayfada X departmanı x tarihte x saat aralığında kaç kişi, bütün departmanlar x günde x saat aralığında kaç kişi. Başka sayfada X departmanı Aylık kaç kişi çalıştı, Aylık X saat aralığında kaç kişi çalıştı şeklinde tabloma şekil verebilirmisiniz? Makro'ya gerek yoktur..
Teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Departmanların Çalışma Tablosu.xlsx
    13.5 KB · Görüntüleme: 23

muygun

Uzman
En iyi yanıt
29
Ad Soyad
Mustafa UYGUN
Office Vers.
Office 2003
Merhaba;
"bu tablo gün geçtikçe uzayacak " yazdığınız bir tablonun makro dışı çözümü veri yoğunluğuna bağlı olarak tablonun performansını olumsuz etkileyecektir.
Benden makro-işlev karışımı bir çözüm...
Deneyin.
İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• GreenBlacksea53-Departmanların Çalışma Tablosu.rar
    38.6 KB · Görüntüleme: 35

GreenBlacksea53

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Mustafa NAR
Office Vers.
Office 365 TR 32B
Ustad ben bunu halletmiştim, sizin yaptığınız dosyayı görünce kafam karıştı. Makro istemiyordum, ama yaptığınız çalışma için teşekkür ederim verileri sizin dosyaya geçirince kullanmaya başlayacağım elinize sağlık. Çok teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt