• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Çöp powerpointde slayt nasıl hazırlanır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hacettbey

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
enginçiçek
selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz keyifler nasıl iyimi powerpoint 2010 slayt hazırlamasını biliyormusunuz acaba yarın benim sınavım varda slaytla ilgili soruyu yapamadımda

Ekli dosyalar

• power point.rar
    10.3 KB · Görüntüleme: 2

hacettbey

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
enginçiçek
evet kütüphane team atayımmı bana nasıl yapıldığını öğretirmisiniz acaba kütüphane sınavda tasarım resim köprü ekleme çıkacak bunları biliyormusun acaba nasıl yapıldığını

kutuphane966

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Ali Tutar
TASARIM: Boş olan powerpoint sunumunda boş sunu seçildikten sonra karşınıza ilk çıkacak sayfa Başlık ekleme bölümüne gerekli BAŞLIK yazılır. Gereken düzenlemeler (Font, Bold, İtalikveya yazı boyutu kısımları) yapıldıktan sonra Giriş menüsünde Yeni slayt ekleye tıklanır bu şekilde gerekli tasarıma devam edilir.

RESİM: Ekle menüsünde resimler bölümüne tıklanır. Resmin yolu takip edilerek resim eklenir. Eklenen resme çift tıklanarak sağ üst kısımda yer alan yükseklik ve genişlikler ayarlanır. Farenin sol tuşuylasunum içinde istenilen yere taşınır.

KÖPRÜ: Köprüye link olacak yazı seçilir. Sağ tıklanır. Açılan pencerede Köprüye gelinir. Hemen sağda Yer imi ne tıklanır ve açılan pencereden gereken başlık seçilir. Ardından Tamam a tıklanır.

Hepsi bu... Başarılar dilerim.

hacettbey

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
enginçiçek
yapamadım abi kütüphane team atsam gösteririmisiniz nasıl yapıldığını

hacettbey

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
enginçiçek
power point köprü oluşturmasını abi resim eklemesini yapamadım web sitesi link power pointe yerleştirmesini yapamadım abi

kutuphane966

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Ali Tutar
İnceler misin

Ekli dosyalar

• Untitled-2.jpg
    Untitled-2.jpg
    245.8 KB · Görüntüleme: 5

hacettbey

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
enginçiçek
kütüphane abi metin kutusu nasıl ekleyebilriz bende olmadıda kutunun içerisine yazmak için

kutuphane966

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Ali Tutar
Ekle menüsüne tıkla ortalarda Metin Kutusu var. Ona tıkla slayt üzerinde fareyi tıklayarak çek, geçerli genişliğe ulaşınca sonra bırak

kutuphane966

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Ali Tutar
buradan ekle

Ekli dosyalar

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    146.6 KB · Görüntüleme: 1
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt