• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Saydan veri çekip yazdırma hk.

sehzade

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Veli Sezen
İyi günler Bende benzer bir işlem için yardım rica edicektim. Operasyondaki pclerin listesi var zimmet ve hangi birime ait olduğu. Şunu yapmaya çalışıyorum. Ana sayfa var pc seri numrası adları filan ve operasyon bilgileri yer alıyor. Ben projeye göre yeni sayflarda ana listedki pclerin çekilmesini istiyorum. Mesela ana sayfada f sütununda operasyonlar yazıor. Ben gelip x operasyonu için f sütünuna bilgi girdiğimde 2. sayfada x operasyonu için yeni bir satır yada var olan satırın güncellenemsini istiyorum. Yada y operasyonunda bir kullanıcıya pc tanımladım fsütünuna y olrak bilgiyi girince 3. sayfada bu bilgilerin otomatik çekilmesi için yardımcı olurmusunuz.

Asri

Geliştirici
En iyi yanıt
0
Web sitesi
www.asriakdeniz.com
Ad Soyad
Asri Akdeniz
Office Vers.
Office 2016 EN
Örnek bir dosya yüklerseniz, sonuca yönelik cevap alma şansınız daha yüksek.

Üst Alt