• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Çözüldü Düşeyara 0 yerine boş hücre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şemsettin

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Akkoyun
Office Vers.
2016
Değerli üstatlarım iyi akşamlar
Benim kullandığım bir formülüm var dosyada çok fazla kullanmaktayım sonucunun sıfır yerine boş hücre göstermesini istiyorum.

DÜŞEYARA($D$10;'MİS. KARTI BASIM İÇERİK geliş'!A$2:$AD$504;KAÇINCI("Driver Gsm ";'MİS. KARTI BASIM İÇERİK geliş'!$A$2:$AD$2;0);0)

Ekli dosyalar

• 7763390D-A240-4F5E-9F46-19C1875A38D9.jpeg
    7763390D-A240-4F5E-9F46-19C1875A38D9.jpeg
    152.8 KB · Görüntüleme: 3

Korhan AYHAN

Uzman
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Korhan AYHAN
Office Vers.
Office 2010 TR-EN 32Bit / Office 2019 TR 64Bit
Merhaba,

Bu işlem için formülü gereksiz yere uzatmak gerekir. Benim tavsiyem formüllü alanlarda sıfır gizleme tekniğini kullanmanız yönünde olacaktır. Linkte bunun tarif eden teknikler var.

Formülü uzatmadan en basit haliyle aşağıdaki gibi olabilir.

=DÜŞEYARA($D$10;'MİS. KARTI BASIM İÇERİK geliş'!A$2:$AD$504;KAÇINCI("Driver Gsm ";'MİS. KARTI BASIM İÇERİK geliş'!$A$2:$AD$2;0);0)&""

Sıfır Değerleri Gizleme/Gösterme

Şemsettin

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Akkoyun
Office Vers.
2016
Merhaba,

Bu işlem için formülü gereksiz yere uzatmak gerekir. Benim tavsiyem formüllü alanlarda sıfır gizleme tekniğini kullanmanız yönünde olacaktır. Linkte bunun tarif eden teknikler var.

Formülü uzatmadan en basit haliyle aşağıdaki gibi olabilir.

=DÜŞEYARA($D$10;'MİS. KARTI BASIM İÇERİK geliş'!A$2:$AD$504;KAÇINCI("Driver Gsm ";'MİS. KARTI BASIM İÇERİK geliş'!$A$2:$AD$2;0);0)&""

Sıfır Değerleri Gizleme/Gösterme
Korhan AYHAN BEY çok çok teşekkür ediyorum size. Elinize emeklerinize sağlık 🙏🙏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt