• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım En son boş hücreye başka sayfadan veri çekme

Yamahato

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Yusuf DOĞAN
Office Vers.
Profesyonel plus 2010
Merhaba
Ek'te bir adet dosyam var.
Bu dosyamda ki masraflar isimli sayfada ki ilgili sütününda ki hücreye gireceğim değerin, kasa defteri isimli sayfamda ki ilgili sütünda ki son boş hücresine gitsin istiyorum. Bunun için ilgili hücreye nasıl bir formül yazmalıyım.

Yardımcı olursanız bilginiz olması gerektiğine inandığım 2 nokta hakkında daha yazmak istiyorum.

1.kasa defteri isimli sayfada ki kırmızı dolgulu noktalar boş kalmalı. herhangi bir veri olmamalı.

2.Bazen kasa defteri sayfasına geçmişe dönük manuel olarak sadece kasa defterinde olacak olan ekle ile yarattığım satır oluyor ve bu satırlara veri girmem gerekebiliyor yada boş son satırda ki hücrelere direk kendim veri girmem gerekebiliyor. Böyle bir işlem yaptığımda masraflar sayfasında ki veriyi alan hücreler sapıtabilir veya hata verebilir mi?

Ekli dosyalar

• DÜZENLEME YAPILACAK DOSYA.xlsx
    109.5 KB · Görüntüleme: 2
Üst Alt