• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Uygulama exel günlük rapor sorunu

dobrum

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
mehmet yavuz
Office Vers.
2016
selam arkadaşlar arınıza yeni katıldım. exel konusunda çok iyi olmasamda kendi çapımda istediklerimi yapabiliyorum.

şöyle bir sorunum var bende şantiye için bir tablo yani günlük rapor istendi.
1. sayfada bulunan günlük olarak ayırdığım 6 kalem günlük değişmesi gereken alanlar oluşturdum. aylık tarih tarih yan yana sıraladım.
2. sayfada bu kalemlerin günlük olarak verilerin girildiğinde ana sayfada verilerin işlenmesini sağladım. sıkıntı burada başlıyor. ben 2. sayfada üsteki tarihi değiştirdiğimde 1. sayfadaki bir önceki tarihteki verilerin sabit kalmasını istiyorum.
Yani kısacasını söylemek gerekir ise her gün tabloya veri girdiğimde 1. sayfadaki o günün verisine işlenmesini istiyorum. her gün için ayrı tablo oluşturmak istemiyorum.

Ekli dosyalar

• TABLO_OLD.xlsx
    155.9 KB · Görüntüleme: 8
Üst Alt