• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım makro ile düzenleme

think154

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
halil şengün
Office Vers.
office 365
Merhabalar. Bu excell dosyamda açıklama kısmında ekleme yaptım. İki hususta yardıma ihtiyacım var. Kalite direktörüyüm. kendi işlerimizi kolaylaştırmak adına bir takım çalışmalar yapıyoruz. Bu konuda yardımınız olursa sevinirim.

Ekli dosyalar

• GÖSTERGE YÖNETİM SİSTEMİ OTOMATİK 2.xlsx
    894 KB · Görüntüleme: 4

kemal

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Kemal Durmuş
Merhaba
bunu denedinizmi ?
1683547971137.png

think154

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
halil şengün
Office Vers.
office 365
teşekkür ederim. hiç ummadığım yerden basit bir şekilde halledildi. nette ve youtube de çok araştırdım. ama bulamamıştım. Diğer kısım için yan tarafta bir DÖF formu oluşturduktan sonra doldur yada aktar gibi bir buton olsa, aktarım yaptıktan sonra çıktı alıp dosyaya kaldırsam. tekrar DÖF ihtiyacı olduğunda yeniden başka bir satır için tekrar aynı işlemi yapsam. böyle bir şey mümkün mü

kemal

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Kemal Durmuş
merhaba
işinize yaradığına sevindim.
DÖF formu işini bilemedim. Sonuçta her satır için bir buton yapmak gerekecek gibi geliyor.
Acizane önerim.
Bir döf formu sayfanız olduğunu var sayıyorum.
Buradan bilgileri oraya aktarıp, yazıcıdan yazdırdıktan sonra döf formunu bilgisayarınızda sizin belirteceğiniz bir klasöre
pdf olarak kayıt ettirip ,pdf ye isim olarak aktarım yaptığınız satırdan gösterge kodunu verdiğinizi düşünelim.
sonra döf formu tekrar eski boş haline gelsin.
başka bir satır aktarmak istediğinizde bu böylece devam etsin.

Bütün bunu tek tuş ve bir döf formu ile yapabilirsiniz.
belirleyici olan aktarmak isteğiniz satırın sonuna bir tuş yerine bir işaret koyup işaretli satırı aktarmaktır.

wexplorerx

Yeni Üye
En iyi yanıt
5
Ad Soyad
Murat Uzun
Office Vers.
Office 2016
Merhaba
"Table2" sayfası "K" sütununa her veri girildiğinde aşağıdaki kodu deneyebilirsin

1683802135382.png

Üst Alt