Çöp Orya Kuyumculuk Altın Kolye Küpe Yüzük Takı Seti Bileklik Bilezik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Orya Kuyumculuk

Yeni Üye
Katılım
26 Haz 2019
Mesajlar
1
En iyi yanıt
0
Puanları
1
Yaş
39
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.oryakuyumculuk.com
Ad Soyad
Orya Kuyumculuk
Orya Kuyumculuk tasarımı kadar kalitesi ile de ön plana çıkan Altın Kolye, Altın Küpe, Altın Yüzük, Altın Takı Seti, Altın Bileklik, Altın Bilezik gibi Altın Takı Modelleri ve Pırlanta Mücevher Modellerini müşterileri ile buluşturuyor.
Türk mücevher ve kuyumculuk sektöründe yenilikler ve ilklerle öncülük etmeyi benimseyen Orya, online hizmet ağı ile de hızlı ve güvenli alışveriş deneyimi yaşatmayı hizmet standartları arasında bulunduruyor.
Yüzyıllardır en özel ve en mutlu anların vazgeçilmez sembolü olan Altın ve Pırlanta Orya’nın modern ve özgün tasarımlarıyla teninizde yeniden hayat buluyor.
Temel yapı taşları 25 yılı aşkın süre önce İstanbul’da oluşan Orya Kuyumculuk müşteri memnuniyeti odaklı çalışma kültürü ile hizmet vermeye günümüzde de devam ediyor.
Orya zengin koleksiyonlarını, Dünya trendleri ve yeniliklerini yakından izleyen, tecrübeli uzman ekibi tarafından özenle seçildikten sonra müşterilerinin beğenisine sunuyor.

1288
 

Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Katılım
25 May 2018
Mesajlar
1,161
En iyi yanıt
9
Puanları
113
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.excelarsivi.com
Ad Soyad
Excel Arşivi
Kurallarımız
  • Reklâm yaparcasına forumda dikkat çekecek şekilde forum ya da web sitelerinin linki yayınlamak yasaktır. Diğer şekillerde linklerini paylaşmanızda sakınca yoktur.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt