• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Otomatik Veri getirme

redsock

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Umut
Office Vers.
office365 pro
Merhaba

günlük olarak sipariş girilen bir dosya var. Bu sipariş kodları envai çeşittedir.

Bu sipariş kodları da tek bir üründen olmayıp kimi 2 ürün kimi de 20 üründen oluşmaktadır.

Günlük olarak yaptığım şey şudur. girilen siparişleri tek tek patlatarak içindeki ürünlerin stoklarını kontrol etmek. Günlük olarak giriş yapılan veri sayısı 50 adede kadar çıkabilmektedir. Bu da doğal olarak hayli zaman almaktadır. Yani 2 dosya var. Biri siparişlerin girildiği dosya. Bir de girilen siparişlerin altındaki ürünler nelerden oluştuğunu görmek için bir dosya.

şunu yapmak istiyorum. bugün mesela 20 adet sipariş girildi. ben bu 20 siparişi bir yere yapıştırıp toplam gerekli ürünlerin ihtiyacını görmek olacaktır. bunu da boş bir sayfada oluşturmasını istiyorum.

şimdiden teşekkürler

Üst Alt