• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Sürü Yönetimi Listesi

mukox

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Mükremin Toprak
Office Vers.
Office 2016 TR
Merhaba herkese,
Ufak bir koyun sürüm var. Kontrolünü yapmak için bir şablon hazırlıyorum fakat 3 sorunum var yardımcı olur musunuz.
Sürü bilgisi sekmesinde,
1)Veri doğrulamaları yaptım fakat seçenekler otomatik olarak açılabilir mi ?
2)Bir verinin veri doğrulamasındaki liste açılırken ortadan açılıyor baştaki isimleri göstermiyor düzeltiler mi ?
3)Ben bir koyunun kaç kuzusu olduğunu öğrenmek istiyorum. Bunun için anne bilgisi başlığı da oluşturdum. Örneğin Yeşil isimli koyun anne bilgisi sütununda da seçilirse kuzu sayısı bölümünde sayının artması sağlanabilir mi ? Annelik bilgisinde 3 kez "Yeşil" yazılı örneğin "Yeşil"in kuzu sayısı 3 olabilir mi.

Turizm alanında çalışıyordum pandemi nedeniyle işten çıkarılınca hayvancılığa başladım o yüzden kontrollü gitmek istiyorum. Şablonu da oluşturamadım destek verirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Koyun Sürü Yönetimi (Otomatik kaydedildi).xlsx
    38.6 KB · Görüntüleme: 25

lebom

Yeni Üye
En iyi yanıt
2
Ad Soyad
ozmen durukan
Office Vers.
365
Merhaba İşinize yarar inşallah