• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Stok Kayıt Etme ve Double Click Olayı

Local

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Ali Eker
Office Vers.
2016
Merhaba ekteki dosyamın Userform5 sayfasında Giriş İrsaliyesi kayıt etmek için bir adet formum var ve Multipage içerisinde ise 2 adet tablom var biri stok tablosu diğeri ise Fatura listesi tablosu Giriş İrsaliye Liste sayfasında listede bazı kayıtlar mevcut fakat Giriş Adet kısmına kadar kayıt ediyor Alış Fiyatı,Stok Adı,Teslim Alan Adı / Soyadı,İrsaliye tarihi bu kısımları kayıt ettiremedim.O sayfada ID kısmıda var o otomatik atabilir sorunum bu .

İkincisi ise Multipage fatura kısmında listedeki kayıta çift tıklayarak KDV'Lİ tutarı oraya eklemek istiyorum çünkü kdvli tutar fatura tablosunda Fatura tablosunda hangi kayda tıklarsam o kayda ait kdvli tutarı textlere yazdırmasını istiyorum .Fatura listesi ise AlisFaturaDetay sayfasındadır.Stok tablosundaki Stok kodları ile Fatura listesindeki Stok kodları normalde aynı olmalı bu örneğimde biraz farklı Bu çift tıklama olayını stok listesindede çift tıklayarak textlere ve combolara gelmesini istiyorum dosyam ektedir .

Ekli dosyalar

• örnek dosya1 talep.xlsm
    295.4 KB · Görüntüleme: 6
Üst Alt