• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Arayüzden Tüm Kullanıcıların Verilerini Kaydetmek

bayram

İsimsiz
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
ttnkn
Merhaba, adım Bayram YTÜ Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisiyim şuan zorunlu stajımı yapmkatayım. Staj için bir excel çalışması yürütüyorum. verilerin girildiği arayüz oluşturdum. Bu arayüze verileri yazıyorum alt sayfaya kaydediyor. Ancak bu dosya ortak ağda farklı kişiler tarafından doldurulabilir o yuzden her kaydedileni farklı sayfaya kaydedip saklamasını istiyorum. Benim yaptığım vba dosyasında 1. kişi bilgileri girip kaydet dedikten sonra 2. kişim veri girişinde 1. kişinin verilerini silip oraya kaydediyor 1. kişinin verisini saklayarak 2. kişinin yeni bir yere kaydetmesini nasıl sağlarım yani arşiv oluşmasını istiyorum geriye dönük ihtiyaç olduğunda açık bakabilmeliyim. böyle bir dosya oluşturmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim :).

Murat OSMA

Yönetici
Site Yöneticisi
En iyi yanıt
13
Web sitesi
excelarsivi.com
Ad Soyad
Murat OSMA
Office Vers.
Office 365 TR+EN
Merhaba,

Her kullanıcının verilerini farklı sayfalarda tutabilirsiniz.
Ya da her kullanıcının verilerini alt alta kaydedip, son sütuna da o kullanıcının adını yazdırabilirsiniz.

Üst Alt