• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Ayrı sayfalarda elde edilen değerleri yeni bir sayfada toplamak

hadromer

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Ömer
Office Vers.
Office 2019 TR
Merhaba,
Bir önceki konumda sağ olsun Murat Bey'in yardımlarıyla çok güzel çalışan bir makro içeren Excel dosyam oldu. Buradan kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
Bu kodla bir dosya içerisinde çok sayıda sayfalarda bir takım sonuçlar elde ettim. Şimdi bir güncelleme dolayısıyla o dosyadaki sayfalarda elde ettiğim sonuçları "Tüm Skorlar" başlıklı ayrı bir sayfada A sütununda sayfanın adı yer alacak şekilde toplamam gerekiyor.
"NOT": Bir araya toplamak istediğim değerlerin sütunları sabit olup, bulundukları hücreler çalışmanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin bir çalışmada TIT skor toplamı W126 hücresinde iken bir başka çalışmamda W50 hücresinde olabiliyor. Bu değişiklikler göz önünde bulundurularak kod konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Aşağıya yapmak istediğim ile ilgili fotoğraflar ve örnek dosya ekledim. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Örnek dosya Linki : Ornek__3_.xlsm dosyasını indir - download Dosya içerisinde bir önceki konuda yararlandığım makro kodu mevcuttur.

Bir araya toplamak istediğim değerlerin sayfalardaki görünüşü ;

1.PNG

Aynı sayfada topladığım yani yapmak istediğim sayfanın görüntüsü ;

2.PNG

Üst Alt