• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Command buton ile hücrelere yazdırma

emorid

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Kadir gedik
Office Vers.
Office 2013
Herkese merhaba;
bir kısmını araştırarak oluşturmak isteğim dosyada günlerdir 2 noktada takıldım.
Userformda aşağıdaki işlemi tek tek yapabiliyorum ama hepsini toplu olarak girmek istediğimde hata vermekte yardımcı olur musunuz?

sofsec yazan bölüme girilenler
yani textbox38-52 aralığındakiler "personel ek hedef satış" sayfasında c4:q34 aralığına
sonrası yapılan girişler alt satırına

kg yazan bölüme girilenler
yani textbox53-67 aralığındakiler "personel ek hedef satış" sayfasında c41:q71 aralığına
sonrası yapılan girişler alt satırına

powerbank
1
2
3
bölümleri de aynı yapılacak ama gerisini ben düzenlerim size zahmet vermek istemiyorum daha fazla,
birde grafikler sayfasındaki b24 hücresini resim olarak yada aynı koşullu biçimlendirilmiş haliyle image nesnesinde yada başka bir eklenti ile
userfomda gösterme imkanımız var mıdır
şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Hedef İşlemleri.rar
    118.2 KB · Görüntüleme: 7

wexplorerx

Yeni Üye
En iyi yanıt
5
Ad Soyad
Murat Uzun
Office Vers.