• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Eğer hafta ve ay eklemesi

enescakar

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Enes ÇAKAR
Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki tabloda yapmak istediğim ama başaramadığım şeyler var konu hususunda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bu tabloyu günlük raporumda kullanıyorum. 13.08.2019 tarihinin raporunu 14.08.2019'da yapmam gerekiyor. Bugün dünün raporu yapılıyor yani.

Date başlığı altındaki fonu sarı olan hücrelerin verilerini günlük olarak güncelliyorum ve bunları week ve içinde bulunduğum ay kısımları manuel olarak ekliyorum. Yapmak, oluşturmak istediğim şey ise date kısmına günlük olarak girdiğim veriyi hafta ve aya otomatik olarak kendi eklemesi. Haftanın her Salı, ayın ise her ayın 2. günü yenilenmesi gerekiyor. Hafta sıfırlanırken ay bir yan hücreye devretmeli.

Sorun şu ki date kısmı Pazartesi-Cuma günleri arasında güncelleniyor Pazartesi günü date kısmına Cuma gününün günlük verisi belirtilirken hafta ve ay kısımlarına Cuma-Cumartesi-Pazar ekleniyor. gate.PNG

Üst Alt