• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Excel'de Bitmeyen Donma Sorunu

Tayfun1992

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Tayfun Erkut
Office Vers.
2013 TR
Merhaba. Forumda önce arama yaptım konuyla ilgili bir başlık açılmış mı diye, bulamayınca başlık açmak istedim. Excel'de çalıştırmaya çalıştığım bir makro var. A' da 8000 adet satır, B' de ise 33 satırlık veri var. Hücrelerin içeriği de az, içinde en fazla 25 adet rakam vardır; o da en fazlası. A ve B' deki hücrelerin birbiriyle tek tek karşılaştırılması gerekiyor, makronun işlevi bu. Fakat defalarca denedim, her seferinde makro donuyor, "Yanıt vermiyor" yazıyor. Ne yapacağımı şaşırdım. İnternetten araştırdım her kafadan bir ses çıkıyor ve yazılarınların hiç biri de çözüm getirmiyor. Bunun bir çözümü yok mu ? Acaba 8000 satır mı fazla geliyor, halbuki o kadar büyük veri de sayılmaz. Eğer biri yardımcı olabilirse çok sevinirim. Hayırlı ramazanlar..

Murat OSMA

Yönetici
Site Yöneticisi
En iyi yanıt
13
Web sitesi
excelarsivi.com
Ad Soyad
Murat OSMA
Office Vers.
Office 365 TR+EN
Merhaba Tayfun Bey,
Dosyanızı iletebilirseniz inceleyip net çözüm sunmaya çalışalım.

Üst Alt