• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Farklı Kitaba Veri Gönderme

m.ensar

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
naci şahin
Merhaba üstadlarım hayırlı günler;
Ekli dosyalarımdan GÜNCEL VERİ DOSYASI nda bir makro var ve bu makro anasayfa üzerine girdiğim verileri yan sayfalara gönderiyor anasayfada bir değişiklik yaptığımda yan sayfalardaki verileri de güncelliyor. İsteğimse GÜNCEL VERİ DOSYASI na girdiğim verileri ekte bulunan FARKLI LiSTE isimli kitaba gönderebilmek. Durumun gerekliliği şöyle; bir analisteyi 3 4 kişi ortak kullanıyor ve zaman zaman yapılan hataları kimse kanbullenmiyor. bu nedenle herkes kendini ilgilendiren kısımların girişini kendine ait listelerde yapacak, yapılan giriş ve değişikliler FARKLI LİSTE adlı sayfada toplanacak.
GÜNCEL VERİ DOSYASI ndan FARKLI LİSTE' ye veri gönderme ve gönderilen veriyi güncelleme problemini çözebilir misiniz? Problemin bu büyük kısmı çözüme kavuşursa diğer anlattığım kısımlar problem olmaktan çıkar.
Yardımcı olmanız umuduyla hayırlı günler

Ekli dosyalar

• FARKLI LİSTE.xlsx
    23 KB · Görüntüleme: 2
  • GÜNLÜK VERİ DOSYASI 07.03.xlsm
    187.8 KB · Görüntüleme: 3

m.ensar

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
naci şahin
Konu günceldir çözüm bulabilen var mı acaba?

Üst Alt