• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım formülü 3 arttırma

incsoft

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Ufuk İNCE
Office Vers.
Office 2019 Professional
Arkadaşlar elimde bir formülüm var ve bunu =VERİ!B99 , =VERİ!B100 , =VERİ!B101 ...... şeklinde arttırmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Dosyam ektedir.

Ekli dosyalar

• Cozum-ZPPR0029 Şablon.xlsm
    65.8 KB · Görüntüleme: 1

Ali Kırksekiz

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Ali Kırksekiz
Office Vers.
Office 2013
Formülü aşağı doğru çektikçe zaten artar. Bundan farklı istediğiniz nedir.

incsoft

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Ufuk İNCE
Office Vers.
Office 2019 Professional
Sadece yeşil alanları çekince 100,101,102 şeklinde arttırmak istiyorum hocam... Onu çözdüm ancak başka bir istediğim var

Birde benim istediğim başka bir konu daha var. Dışarı Aktar butonu bütün verileri dışarı formül olarak değilde değer olarak nasıl aktarabilir acaba? Birde tarihlerin metinsel tarih olarak gözükmesini istiyorum. Metin dedimi 45300 şeklinde oluyor ancak bunları da tek tek elle girmem gerekiyor. Dışarı aktar tüm verileri dışarı değer olarak aktarsın bir de tarih alanları 01.01.2000 şeklinde gözüksün ancak metin olsun. Teşekkürler.

Üst Alt