• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Kapalı Dosyadaki Verileri Güncelleme

Mert_0638

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Mert atakan
Değerli uzman arkadaşlar. Açık Kitap ve Kapalı isminde iki adet çalışma kitabım bulunmaktadır.( Açık kitap masaüstünde,Kapalı kitap ise masaüstündeki Data isimli klasörünün içinde bulunmaktadır) Açık Kitap isimli çalışmamdaki userform üzerinde bulunan textboxlara ben makro yardımı ile verileri alabiliyorum. Buraya kadar sıkıntı yok. Yapmak istediğim Textboxlara gelen verilerin herhangi birinde değişiklik yapıp güncelle dediğimde ilgili TC kimlik numaralı veriyi Kapalı çalışma kitabında bulup istenen gerekli değişikliği yapabilmek. Veriler Etkin ve İşten Ayrıldı olarak mükerrer kayıtlar içerebilmektedir. Yani aynı kişi birden fazla işe giriş çıkış yapabilmektedir. Ben Etkin yazan mükerrer kayıtta verileri güncellemek istiyorum. Kapalı isimli çalışma kitabımdaki veri satırı yaklaşık 7000 satırdan oluşmaktadır. Mevcut çalışmada textboxlara veriler gelmemekte, elle yazılmakta ben örnek olarak paylaştım sadece. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• AÇIK KİTAP.xlsm
    15.2 KB · Görüntüleme: 7
  • KAPALI.xlsx
    8.5 KB · Görüntüleme: 6
Üst Alt