• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Kombinasyon bulma

Vartolu

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Kamil soylu

Merhabalar vermiş olduğum dosyadaki tabloda her sutunda 1 den 97 e kadar sayılar yazmakta , ve bu sutunlar birbirlerinden farklı bazısında 20 21 22 gibi sayılar yok bazılarında ise 35 40 50 vs vs gibi sayılar yok ben bunların kombinelerini oluşturmak ve bu kombinelerin en az sutunlu olanlarını bulmak istiyorum yani örnek verecek olursak
A sutununda 25 26 27 28 yok b sutununda da 33 34 35 36 37 38 39 yok c sutunundada 1 7 8 9 10 11 yoK.
olanı olmayan ile tamamlayıp en az sutunlu kombineleri bulmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

NOT: ANLAMAYANLAR İÇİN DOSYAYI AÇTIĞINIZDA SEKMELER BÖLÜMÜNDE İSTENEN SONUÇ A TIKLASIN ORADA DAHA DETAYLI ANLATTIM

Üst Alt