• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım listbox filtreme sonrasında seçilen veriyi excel sayfasında da seçme

Guter24

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
HASAN GUTER
Office Vers.
2019 tr
Merhabalar Değerli Hocalarım şimdi bizim okulda öğrenciler için kullandığımız bir sistem var ekteki dosyanın açılan formunda öğrenci aidat girişi bölmesinde normalde listbox2 den seçim yapınca seçimin karşılığını AİDAT isimli sayfada buluyor. Buraya kadar bir sıkıntı yok ama arama başlıklı textbox 18 de öğrenci araması yaparken listbox2 de verileri filtreliyor fakat filtre yapılan veriler içerisinden listboxtan2 den seçilen öğrenciyi AİDAT isimli sayfada seçmiyor çözümünü bir türlü oluşturamadım (mesela 3 tane ayaz isimli çocuk var arama çubuğuna ayaz deyince içinde ayaz geçenleri buluyor ama bulunan verilerin içinden istediğimi seçince o verinin karşılığını AİDAT isimli sayfadan seçmiyor) yardımlarınızı rica ediyorum.

ÖRNEK DOSYA

Ekli dosyalar

• OGRENCI_BILGI_SISTEMI_-GUNCEL_2022-_-_Kopya.xlsb
    796 KB · Görüntüleme: 2
Üst Alt