• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım login olma

Eres

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Eres Akarsu
Merhabalar, VBA da yeniyim ve deniyerek birşeyler yapmaya çalışıyorum, sormak istediğim konu şu Screenshot resim deki gibi web sitelere login nasıl olmayı sağlayabilirim?

Murat OSMA

Yönetici
Site Yöneticisi
En iyi yanıt
13
Web sitesi
excelarsivi.com
Ad Soyad
Murat OSMA
Office Vers.
Office 365 TR+EN
Örnek bir web site adresi verin.
Web sitesinin sizden almak istediği bilgilere göre girişiniz değişkenlik gösterir, sadece mail adresinin yeterli olduğu siteler de mevcut, eğer adreste bir üyeliğiniz yoksa sizden bazı bilgiler de istenebilir o zaman size ait bilgilere ihtiyaç olur, hem o bilgilere hem de verilerin yazılacağı input'ların isimlerine ihtiyaç olur. Kısacası tek bir kod ile bahsettiğiniz gibi tüm sitelere giriş sağlamanız mümkün değil.

Eres

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Eres Akarsu
Örnek bir web site adresi verin.
Web sitesinin sizden almak istediği bilgilere göre girişiniz değişkenlik gösterir, sadece mail adresinin yeterli olduğu siteler de mevcut, eğer adreste bir üyeliğiniz yoksa sizden bazı bilgiler de istenebilir o zaman size ait bilgilere ihtiyaç olur, hem o bilgilere hem de verilerin yazılacağı input'ların isimlerine ihtiyaç olur. Kısacası tek bir kod ile bahsettiğiniz gibi tüm sitelere giriş sağlamanız mümkün değil.
www.rivalregions.com bir browser tabanlı bir oyun, belli saatler aralığında bazı pazar değerlerini alıp bir grafik oluşturmak istiyorum ancak siteye login olmak id ve pw yazarak çözüm olamadı malesef.

Üst Alt