• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Merhabalar Excel Lojistik Programı Var mı

fero3363

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
ferhat kaya
Office Vers.
office 2016
Merhabalar excelde bana bir özelleştirilmiş dosya lazım Yardımlarınız için çok teşekkür ederim

örnek;

TARİH PLAKA ALIM YERİ VARIŞ YERİ KONT. TİP DOLU / BOŞ İHR-İTH KONTEYNER NO FİRMA

2.01.2024 33AGB206 MERSİN ADANA 20DC DOLU İTH. TEMU200145-6 KOXP LOJİSTİK

-Listeleme mevcut değil plaka aradığımda haftalık aylık yıllık aramalar çıkmıyor efendim

TARİH ÜRÜN HİZMET FATURA NO: FİRMA: MİKTAR ÖDENECEK TUTAR ÖDENEN TARİH ÖDENEN TUTAR BAKİYE GİDEN ARAÇLAR+ KONTEYNERLAR HAVALE/EFT YAPILAN B.HESABI

VAKIF BANK

2.01.2024 MERSİN-ADANA GIB2000000030 1 SEFER 10.295 10.295 02.01.2024 0 33AGB206 / TEMU200145-6 VAKIFBANK

-listeleme yapılabilirmi Firma ismi yazdığımızda haftalık aylık yıllık kişiden liste çıkar mı

-bize ödeme yapan kişilerin ödediğine dair bir bir şey yapılabilirmi efendim

-ve o kişiyi listeleme yaptıktan sonra toplam ödenmesi gereken tutar çıkaçak şekilde listeleme yapılabilir mi efendim (Ödenen,ödenmeyen,ödenecek,)

yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• PUANTAJ.xlsx
    41.3 KB · Görüntüleme: 4
  • TAYANLAR (1) (1).xlsx
    12.6 KB · Görüntüleme: 2
Üst Alt