• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Mükerrer kayıt sayısını bulamıyorum

assenucler

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
A. Selim Şenüçler
Office Vers.
Office 365 ev 64 bit
Değerli Dostlar,

Harcamalarımı A1:N1800 aralığında izlemekteyim. Bazen farklı tarihlerde bir harcama işlemini birden fazla girdiğim oluyor. Makroyu çalıştırdığımda, T sütununda birden fazla giriş yaptığım işlemleri ÇİFT KAYIT olarak görmekteyim.

Resimde görüleceği gibi, AA1 hücresine baktığımda, kaç “mükerrer (yinelenen)" kayıt yaptığımı öğrenmek istiyorum. Örneğin; T kolonunda 8 kayıt varsa, AA1 hücresinde “ 4 çift kaydınız var” mesajı çıkmasını istiyorum. Gözlerimdeki sorun nedeniyle, 1 saate yakın uğraşmama karşın, yaptığım hatayı fark edemiyorum.

Siz değerli dostlarımın farklı düşüncelerine göre, çözüm önerilerinizi ve yardımınızı rica ediyorum.

Saygılar,

Selim

Ekli dosyalar

• Mükerrer Kayıt Sorununu Sor -2021-08-21_10h05_15.png
    Mükerrer Kayıt Sorununu Sor -2021-08-21_10h05_15.png
    36.4 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Üst Alt