• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Puan hesaplama

real5565

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Metin Kara
Office Vers.
Office 2021 EN
Merhabalar, en düşük ve en yüksek puan aralığı belirlenmiş olacak ve bunlara karşılık bir not karşılığı olacak.
Örnek veriyorum G2 satırına Puan girilmiş olsun H2 satırında Aralığa bakılıp notun karışlığı h2 ye yazılacak. Ben çok uğraştım ama bunu da yapamadım.
Altta attığım ikinci ss de olayı anlarsınız zaten de notu ve başarı derecesini yazacağız. Cidden bununla 1 saat uğraştım ödev olmasa uğraşmazdım ama ayarlayamıyorum
SS'ler:

1717594123235.png
1717594178658.png

yaar23

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Abdullah GÜR
Office Vers.
OFFİCE 2021
Umarım işine yarar.

Merhabalar, en düşük ve en yüksek puan aralığı belirlenmiş olacak ve bunlara karşılık bir not karşılığı olacak.
Örnek veriyorum G2 satırına Puan girilmiş olsun H2 satırında Aralığa bakılıp notun karışlığı h2 ye yazılacak. Ben çok uğraştım ama bunu da yapamadım.
Altta attığım ikinci ss de olayı anlarsınız zaten de notu ve başarı derecesini yazacağız. Cidden bununla 1 saat uğraştım ödev olmasa uğraşmazdım ama ayarlayamıyorum
SS'ler:

Ekli dosyalar

• Başarı Durumu.xlsx
    12.1 KB · Görüntüleme: 4

real5565

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Metin Kara
Office Vers.
Office 2021 EN
Umarım işine yarar.
Teşekkür ediyorum ama yeni öğrenci nasıl ekleyeceğimi ya da Notları nasıl değiştireceğimi anlamadım. Lütfen yardımcı olur musun? Hücrelere tıkladığımda kod geliyor.

yaar23

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Abdullah GÜR
Office Vers.
OFFİCE 2021
Teşekkür ediyorum ama yeni öğrenci nasıl ekleyeceğimi ya da Notları nasıl değiştireceğimi anlamadım. Lütfen yardımcı olur musun? Hücrelere tıkladığımda kod geliyor.
Not sütunundaki formülleri temizleyip notlarını girebilirsin

muygun

Uzman
En iyi yanıt
29
Ad Soyad
Mustafa UYGUN
Office Vers.
Office 2003
Merhaba;
Alternatif:
Eki deneyin.