• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Örnek Dosya Stok Takip Formu

emreekinnci

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Emre EKİNCİ
Merhabalar

Askeri birliklere hazır yemek hizmetinde bulunan firmaların depo stoklarını tutmaları için excel ile yapılmış herhangi bir makro olmayan formüllerle düzenlenen günlük işlerinizi görebileceğiniz bir excel dökümanıdır.

* Deponuza günlük giriş çıkış yaparak ürünlerin kaydını tutabilirsiniz
* Deponuzdaki her ürün için ayrı ayrı depo doluluk miktarlarınızı görebilirsiniz
* Deponuzdaki her ürünün son kullanma tarihlerini takip edebilirsiniz ayrıca yaklaşanları uyarır
* Günlük maliyetinizi yaparak kar veya zararınızı görebilirsiniz.

Askeri projeler dışında herhangi bir depo içinde giriş çıkış yaparak takip yapabilirsiniz

Excel içerisinde ayrıca kullanım kılavuzu mevcuttur ayrıca istediğiniz kısımda sorunlarınız için bana mail atabilirsiniz.

Not: Fikir ve öneride bulunursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• STOK TAKİP FORMU.rar
    2 MB · Görüntüleme: 256
Moderatör tarafında düzenlendi:

zafer_esen

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
ZAFER ESEN
Office Vers.
2010