• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Vba ile yazdirinca bos olan cikmasin

gurbetci

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
islam sen
Office Vers.
365
Sevgili forum

Ekledigim siparis listesinde eger musterinin siparisi yoksa musterinin bilgileri koyulasiyor, eger listeyi doldurursan koyu renk gidiyor. benim asil yapmak istedigim PRINT ve PRINT TO PDF butonuna basinca o koyu olan bolumler print ettigim zaman cikmasin yada gorunmesin yazdirdigimiz zaman. belirli hucreleri gorunmez yapabildimde eger musterinin siparisi yoksa yazicidan cikmasin. mumkunmu boyle birsey
kosullu bicimlendirme ile koyulasan hucreler R sutunundaki verilere gore koyulasiyor. Q sutununda musterilerin isimleri yaziyor. R sutununda musterinin ekmek aliyorsa ( yani hucre doluysa rakam ile) "ja" yaziyor. o zaman koyulasmiyor. almiyorsa "nee" yaziyor. o da hucre bos oldugu icin koyulasiyor. kosullu bicimlendirme ile yaptim. vba kod ile koyulastirilan bolumleri beyaz font ve dolgu ile mi yapsak, bilemedim

Ekli dosyalar

• TEST.xlsm
    36.7 KB · Görüntüleme: 5
Üst Alt