• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Veri Bulma

yusuf.ayan

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Yusuf AYAN
Office Vers.
OFFİCE 2016 TR
Arkadaşlarım günaydınlar kolay gelsin .Benim şöyle bir sorum var ben şimdi iki adet userformla veri girişi yapıyorum 1.formda kendi depoma giriş yapıyorum ikinci formda ise odalara çıkış yapıyorum sorum şu olacak benim ürün kodlarım var Örneğin Disp2514 diye ben bu ürünü 2. userform da oda çıkışı seçeneğinde odaya çıktığımda 1.userformda açıklama kısmı var orada bilgi yazmak istiyorum nasıl yapabilirim hangi özelliğini yada hangi kod ile yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim teşekküller şimdiden .

yusuf.ayan

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Yusuf AYAN
Office Vers.
OFFİCE 2016 TR
Arkadaşlar istediğim işlem şu. Ben öncelikle depoma gelen malzemeyi ilk userformda steril depo giriş ile depoya girişini yapıyorum. daha sonra odaya veriyorsam 2.userform olarak bu formu kullanıyorum benim istediğim işlem ise ilk formda yazdığım SET BARKODU eğer burada texbox içerisine yazıldıysa
STERİLAZYON ÇIKIŞ ve BÖLÜMADI ilk sayfadaki bilgilerime göre otomatik dolsun istiyorum. Daha sonra bilgileri tamamlayıp KAYDET dediğimde ise bu formdaki HASTA ADI ve İŞLEM TARİHİ ilk sayfamdaki yani GİRİŞ sayfamda F ve G hücrelerine sırası ile yazılsın istiyorum ve açıklama kısmınada KULLANILDI gibisinden bir ibare yazılsın istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim yoksa projeyi değiştirmek zorunda kalacağım. Dosyayı ekledim yardımlarınızı bekliyorum; İlk girişte kullanıcı adı AYAN şifre 88550

Ekli dosyalar

• STR .xlsm
    71.8 KB · Görüntüleme: 5
Üst Alt