• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Belirli Bir Kelime İçeren Hücrelerden Veri Çekme

hadiordan003

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Mehmet İlhan
Merhaba Ustalar.
Ben satın alınanlar şeklinde bir liste oluşturdum. Tarih, ödeme şekli (Nakir ÖDEME, Havale ile ödeme..vs) ve şirket ismi şeklinde sütunlar var. Ödeme şekli ne olursa olsun içerisinde ÖDEME kelimesi geçiyor. ÇOKETOPLA ile
" Satın Alınanlarda ÖDEME yazısı içeren hücerelerin solunda bulunan hücreleri toplasın"
ÇOKETOPLA('Satın Alınan'!B:B;'Satın Alınan'!A:A;Günlük!B2529;'Satın Alınan'!D:D;"<>ÖDEME")
Ben böyle yazdım ama olmadı.
İstdeğim şey; Hücrelerde kaç şekilde olursa olsun ÖDEME içeriyorsa toplansın. Ama ÇOKETOPLA olacak.

Mahir64

Yeni Üye
En iyi yanıt
3
Ad Soyad
Mahir
Office Vers.
2016 TR
Merhaba,

Örnek dosya ekler misiniz?

GreenBlacksea53

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Mustafa NAR
Office Vers.
Office 365 TR 32B
ÇOKETOPLA('Satın Alınan'!B:B;'Satın Alınan'!A:A;Günlük!B2529;'Satın Alınan'!D:D;"*Ödeme*") ödemeyi bu şekilde yaparsan içinde ödeme geçenleri toplar

hadiordan003

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Mehmet İlhan
Evet Şimdi Oldu. Teşekkürler GreenBlacksea53

Üst Alt