• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Belirli renklerdeki hücrelerden veri alıp başka bir hücreye yazmak

MadHouse

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Umut günyıl
Office Vers.
2019 türkçe/ingilizce
Merhaba, forumda ve uygulamada biraz yeni sayılırım. Yazım yanlışlarım için kusuruma bakmayın.

Tablodaki birden fazla hücreye rakamsal veri giriyorum, bu verilerden örneğin sadece sarı renk ile doldurduklarım için başka bir hücredeki rakama 15 ekleyerek göndermem mümkün müdür? Bunun için bir makro mevcut mudur?

Örneğin bir hücrede 100 yazıyor, birinde 150, birinde 200, fakat ben girilen rakamdan bağımsız olarak, veri var ise ve sarı ise başka biryerdeki genel toplam kısmına her bir sarı renkteki veri için 15 eklemek istiyorum. Eklenecek olan hücreye kod ile başka hücrelerden veri de ekleniyor şuanda.

Bu mümkün müdür?
Yardımlarınız için teşekkürler.

Üst Alt