• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Bir sütundaki bilgiyi takvime bağlama

djipaska

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Can
Öncelikle herkese Hayırlı Ramazanlar.
Benim sorunum birbiriyle bağlamamız gereken 3. aşamalı bir soru, yardımcı olabilirseniz sevinirim..
Başka bir forumda Tarkan Vural bey'in paylaştığı "kişi bilgileri" dosyası gibi sayfa açılışında karşına gelen kutucuk da sadece Ad soyad bölümü kalıp diğerlerini silsek.Ad soyad yerine ürünleri ekleyecem.(Örnek domates, biber, patlıcan )
Ürünü seçtikten sonra (Örnek domates);
Başka bir forumda Emrah Çanakkale beyefendinin paylaşmış olduğu "ajandafd" dosyası gibi takvim gelmesi, ve takvimde Domates ürünü ile tarihlerin işaretli olması. (Mesela 10.04.2019 tarihinde Domates ile ilgili Not yazmışsam o tarihin işaretli olması)
İşaretli kutucuğa tıkladığımda da Açıklama kısmında yazmış olduğum bilgilerin çıkması ( Mesela 10.04.2019'da gübreleme yapmışım onun bilgileri yazıyor)
Ben bu dosyalarla 2 gündür uğraşıyorum ama hep hata veriyor o yüzden orjinallerini yüklüyorum.
Yardımcı olabilir misiniz ?

Ekli dosyalar

• ajandafd.xls
    258.5 KB · Görüntüleme: 4
  • kisibilgileri.xls
    55 KB · Görüntüleme: 4
Üst Alt