• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Çözüldü excell dosyamdaki isim ve verileri ayrı excellere çıkarma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrahtoprak

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Emrah Toprak
Merhabalar

Benim her ay oluşturduğum bir parmak okuma veri dosyam var. Program kişileri toplu olarak excell e atıyor. Ben her ay tek tek filtreleme yaparak kişilerin listelerini ayrı excellerde oluşturuyorum. Bunun daha basit yapabilir miyim yardımcı olur musunuz.
Adı Soyadı ve zamanı olacak her excel kişi kişi ayrılacak yanlarında da zaman yazacak. Bunu kişilere gönderiyorum. Mesai vs varsa yazıyorlar geri gönderiyorlar.

1111.JPG

Murat OSMA

Yönetici
Site Yöneticisi
En iyi yanıt
13
Web sitesi
excelarsivi.com
Ad Soyad
Murat OSMA
Office Vers.
Office 365 TR+EN
İstediğiniz şu mudur; tüm ayları ve kişileri içeren tek bir dosyanız var, bu dosyadaki kişileri ay ay ayırıp ayrı bir Excel dosyası oluşturmak istiyorsunuz.

Doğru mudur? :unsure:

emrahtoprak

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Emrah Toprak
İstediğiniz şu mudur; tüm ayları ve kişileri içeren tek bir dosyanız var, bu dosyadaki kişileri ay ay ayırıp ayrı bir Excel dosyası oluşturmak istiyorsunuz.

Doğru mudur? :unsure:

Gün içerisinde kişiler parmaklarını okutmuş. Excell de bunlar alt alta dizili. kişi bazlı olarak ben liste çıkarıyorum , elle ayrı excellere manuel. Bunu otomatik yapmak istiyorum .

emrahtoprak

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Emrah Toprak
Gün içerisinde kişiler parmaklarını okutmuş. Excell de bunlar alt alta dizili. kişi bazlı olarak ben liste çıkarıyorum , elle ayrı excellere manuel. Bunu otomatik yapmak istiyorum .

tamam çözümü makroyla buldu bir arkadaş bana yolladı teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt