• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım filtrelenebilecek tüm veriyi ayrı ayrı pdf olarak kaydetme

Alp_qlA

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Alp M.
Öğrencilerimize belli periyotlar ile deneme sınavı yapıyoruz. Gelişmiş filtre seçeneklerini kullanarak öğrencinin bu zamana kadar girdiği tüm denemeleri alt alta getiren bir tablo hazırladım. Öğrencinin okul numarasını yazdığımda öğrencinin bu zaman kadar girdiği tüm denemeler tek bir sayfaya geliyor. Ben öğrenci numarasını girdiğimde oluşan sayfayı pdf olarak kaydedip whatsapp üzerinden veliye yolluyorum. ancak okulumuzda öğrenci sayısının çok olması sebebiyle her öğrencinin numarasını yazıp ardından pdf olarak kaydetmek çok zaman alıyor. Bu işlemi yani filtrenebilecek veriyi ayrı ayrı kaydetmenin başka bir yolu var mı? biraz karışık anlatmış olabilirim ve excel hakkında basit düzeyde bilgi sahibiyim. Yardımcı olabilirseniz işlerim çok kolaylaşacak ve pandemi sürecinde öğrencilerimize daha faydalı olabileceğim. ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.(yaptığım tabloyu ekledim)(konuyu umarım doğru yere açmışımdır)

Ekli dosyalar

• forumagönder.xlsm
    679.4 KB · Görüntüleme: 7

azraep

Yeni Üye
En iyi yanıt
2
Ad Soyad
Azra
Office Vers.
Office 2019 TR
Umarım işinizi görür