• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Makrolar ile Veri kayıt ve Arşiv nasıl oluşturabilirim

emretrn

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
emre turan
Office Vers.
Office 2010
Merhaba ,
Arkadaşlar bir iş yerinde çalışıyorum ve bir çok evrak girdi çıktısı olan ve sene sonunda bu evrakların arşivlerinin hazırlanması gerekiyor ve bu sene başında kendimce excell üzerinden birşeyler hazırlamak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.
Öncelikler yapmak istediklerimi anlatmak istiyorum.
Bir anasayfamız olacak ve bu ana sayfada evrakların kayıt yapıldığı giriş çıkış yapıldığı birimlere buton oluşturup gitmem sağlanacak .
Daha sonra ana sayfada bulunan evrak kayıt butonuna tıklayarak tüm evrakları o sayfaya kayıt yapacağım evrak kaydını yaptığım satır sonunda onay kutularıyla hangi evrak örnek veriyorum asliye ceza sayfasına aktarılması gereken evrakı asliye ceza onay kutusuna tıkladığımda o satırdaki veriyi alıp asliye ceza sayfasına atacak .
Evrak kayıt kısmında birde evrak seneti butonu olacak ve başka bir sayfaya atacak beni ve orada daha önce evrak kayıtta hangi sıra numarasıyla kayıt yapmış isem o sıra numarayı yazdığımda veriyi bu sayfaya getirecek evrakları kime zimmetini yaptığımı bu şekilde yazdırarak elimde bir zimmet kağıdı olacak .
Daha bir çok şey yapacağım ancak zamanla tamamların onları bunlar için yardımcı olurmusunuz.
Kendimce yapmış olduğum tasarım bu şekilde resimlerde mevcut.
Şimdiden çok teşekkür ediyorum .

Ekli dosyalar

• aaaa.png
    aaaa.png
    192.5 KB · Görüntüleme: 18
  • ghfj.png
    ghfj.png
    163.7 KB · Görüntüleme: 18
  • sdasf.png
    sdasf.png
    157.8 KB · Görüntüleme: 18
Üst Alt