• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Sayfadan Sayfaya Veri Aktarma / A dan Z ye Sıralama

yasarpiskin

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
YAŞAR PİŞKİN
Office Vers.
Office 2016
PARAMETER sayfasındaki kod yardımıyla, TALLY sayfası A8 hücresinden itibaren girilen siciller ile DATABESE belgesinden İNDİS ve KANÇICI formülü ile TALLY sayfası D8 ve E8 hücrelerine gelen ADI SOYADI ve KİMLİK NUMARASI bilgileri PARAMETER sayfasına aktarılarak A-Z'ye sıralanıyor. Benim istediğim, B2 hücresindeki oklarla aylar değiştikçe PARAMETER sayfasındaki mevcut listenin silinmesini sağlamak ve TALLY sayfası 139 EMEKLİLER satırından itibaren ayrı girdiğim EMEKLİ personel isimlerin PARAMETER sayfası 133 EMEKLİLER satırından itibaren yeniden A-Z'ye sırlama yapma hususunda PARAMETER sayfasındaki mevcut kodların iyileştirilmesi hususunda yardımlarınızı rica ediyorum.

Ekli dosyalar

• Eylül (1).rar
    687.9 KB · Görüntüleme: 7

yasarpiskin

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
YAŞAR PİŞKİN
Office Vers.
Office 2016
Arkadaşlar yardımlarınızı rica ediyorum.

Üst Alt