• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Duyuru (Ücreti Ödenecektir) Excel İle Web Sitesinde Oturum Açma

akayemrecan

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Emre AKAY
Herkese iyi çalışmalar. Başlıkta tam açıklayamadım. Arkadaşlar elimde fazlaca bir siteye ait kullanıcı adı ve şifre var. Elimdeki kullanıcı adı ve şifre ile siteye giriş yapıp sitedeki bir bilgiyi kontrol eden excel dosyası istiyorum. Eğer istediğim bilgi varsa kullanıcı adı ve şifre listesinin yanındaki hücreye evet var diyecek.

ozkansabanci

Excel VBA Developer
Uzman
En iyi yanıt
7
Web sitesi
analistadam.com
Ad Soyad
Özkan Sabancı
Office Vers.
Microsoft 365 Apps for enterprise TR
Fazlaca site demişsiniz? Bilgiler farklı alanlarda olabilir. Bunlar için de analiz yapılması gerekir.
Eğer belli bir etiket düzenine sahip ise belki otomatikleşebilir.
Bu nedenle detay bilgi vermeniz gerekiyor.

Saygılarımla.

akayemrecan

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Emre AKAY
Tek bir site üzerinde yüzlerce hesap var. Hesaba giriş yapıp ardından sayfada benim istediğim bir bilgiyi kontrol edecek. Ve yanlış bilmiyorsam bir etiket düzeni var.

Excel

Yönetici
Moderatör
Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Samet
Office Vers.
Office 365 TR
Bu istek banada özelden maille gelmişti, interaktif vergi dairesi ile ilgili isteğiniz mi var?

Üst Alt