• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Çözüldü UserForm'da Filtreleme-Toplam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TURKSEMPEROR

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Emre SAĞLAM
Merhabalar ExcelTurkey ailesi ; Aşağıda Resimde Gördüğünüz gibi bir çalışma yaptım, bir kaç esiklikler var bu yüzden sizden yardım istiyorum .
filtreleme yaptırmaya çalışıyorum her defasında hata alıyorum forumda çok araştırdım ama kodunu bir türlü bulamadım
Yapılmasını istediğim ;

1-Personel adını arattığımız yer'(ComboBox2)'de isim girdiğimizde listede(listbox1) aynı zamanda onu filtrelesin.
Örnek ; Adem ALTUNGAYULAR yazdık onu aynı zamanda listbox1 de filtrelesin sadece Adem ALTUNGAYULAR a ait veriler gelsin

2.Sadece filtrelenmiş kişinin verilerinin toplamlarının altta gözükmesini istiyorum.
gözükmesini istediğim textboxlar TextBox13,TextBox14,TextBox15,TextBox16,TextBox17,TextBox18,TextBox19,TextBox20

3.Tümünü görüntüle (CommandButton10) tıklandığında tüm personellerin verileri getirmeli.

EXCEL ŞİFRELİDİR ;

Kullanıcı Adı: pinarözt
Şifre : pinar2580

-Bunları da eklediğim zaman çalışmam bitmiş olacak, bunları ekleyip bana gönderebilecek bir hocamız var mı?
-detaylı bilgi isteyen olursa 532 178 45 36 buradan da ulaşabilir bana

Çok uğraştım inanın olmuyor bir türlü :) ücret neyse ona bile razı oldum artık :)

Ekran Alıntısı.PNG

Ekli dosyalar

• PR.GÜNCELLLL.xlsm
    234.7 KB · Görüntüleme: 17

Evren

Uzman
En iyi yanıt
4
Dosyanız ektedir.
İsim ara diye bir textbox koydum.
Ondan istediğiniz ismi arayıp,ile başlar şeklinde arayıp listboxta listeleniyorsunuz.
Değiştiirmek istediğiniz isme listboxta çift tıklayıp onları textboxlara aktarıp oradan değiştirebilir veya silebilirsiniz.
Dosyanız ektedir.
Not : şifre ve kullanıcı verdiğinizinkilere uymuyor.:cool:

Ekli dosyalar

• PR.GÜNCELLLL.xlsm
    236.9 KB · Görüntüleme: 42
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt