• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım VBA Makro Hk

Bilalk

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Bilal KIRMIZIGÜL
Office Vers.
2010
Arkadaşlar Merhaba;

Kendi kıt Excel bilgilerimle ekte ki dosyayı yapmaya çalıştım.
Ama iş Kodları yazmaya geldiğinde tıkandım kaldım.

Dosyada yapmak istediğim ;
- Userform1 (İCRA DOSYASI BİLGLERİ GİRİŞİ) nde girdiğim bilgilerin "İcra Bilgileri" sayfasında ilgili satır ve sütuna gelmesi ( tabi burada ki Kaydet Güncelle ve Kapat düğmelerinin kendi fonksiyonlarını da yerine getirmesi gerekiyor).
- UserForm2 (BORÇ BİLGİLERİ GİRİŞİ) nde ise borcu ödenen çalışanın ve borca ait bilgileri girdiğimde "Ödenen" sayfasında ilgili satır ve sütunlara gelmesi ayrıca yine UserForm2 (BORÇ BİLGİLERİ GİRİŞİ) nde bulunan "ListBox1" de de bu kısma girdiğim bilgilerin listelenmesi ve ( tabi burada ki Kaydet Güncelle ve Kapat düğmelerinin kendi fonksiyonlarını da yerine getirmesi gerekiyor).

Dediğim gibi ben kıt olan Excel bilgimle bir şeyler yapmaya çalıştım. Eğer ilgilenebilecek üstatlar var ise minnettar kalırım.

İlginiz İçin teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Personel İcra Takip Programı.xlsm
    31.2 KB · Görüntüleme: 14

Yusuf43

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Yusuf Yıldız
Office Vers.
Office 2013
Arkadaşlar Merhaba;

Kendi kıt Excel bilgilerimle ekte ki dosyayı yapmaya çalıştım.
Ama iş Kodları yazmaya geldiğinde tıkandım kaldım.

Dosyada yapmak istediğim ;
- Userform1 (İCRA DOSYASI BİLGLERİ GİRİŞİ) nde girdiğim bilgilerin "İcra Bilgileri" sayfasında ilgili satır ve sütuna gelmesi ( tabi burada ki Kaydet Güncelle ve Kapat düğmelerinin kendi fonksiyonlarını da yerine getirmesi gerekiyor).
- UserForm2 (BORÇ BİLGİLERİ GİRİŞİ) nde ise borcu ödenen çalışanın ve borca ait bilgileri girdiğimde "Ödenen" sayfasında ilgili satır ve sütunlara gelmesi ayrıca yine UserForm2 (BORÇ BİLGİLERİ GİRİŞİ) nde bulunan "ListBox1" de de bu kısma girdiğim bilgilerin listelenmesi ve ( tabi burada ki Kaydet Güncelle ve Kapat düğmelerinin kendi fonksiyonlarını da yerine getirmesi gerekiyor).

Dediğim gibi ben kıt olan Excel bilgimle bir şeyler yapmaya çalıştım. Eğer ilgilenebilecek üstatlar var ise minnettar kalırım.

İlginiz İçin teşekkür ederim.
Dosyanız ile ilgili tüm isteklerinizi yapacağım ancak userform ile sayfadaki başlıklar birbirini tutmuyor. Program bu şekilde mi olacak yoksa sayfa ile aynı mı olacak açıklarsanız iyi olur.

Üst Alt