• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

Yardım Klasörlerin içinceki excellerden veri bulup yazdırma

Yahya.Can

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
Yahya Canbirdi
Office Vers.
2019
İyi günler,
- Hazırda kullandığımız Excel dosyamızda, ürünlerin 2 farklı kodu ve hangi kasada bulundukları yazıyor. 1. sütunda İLK kodu, 2. sütunda kasa numarası, 3. sütunda İKİNCİ kodu yazıyor. Yeni ürün geldiğinde, boş olan bir kasaya 2 kodunu da el ile yazıyoruz.
- Ardından yeni gelen ürüne etiket çıkartmak için başka Excel kitabında hazır etiket şablonuna DÜŞEYARA komutu ile yaptığım bilgiler otomatik geliyor.

Benim ihtiyacım olan şey ise şu ;
- Kasa numarası verdiğimiz Exceldeki, eski ürünlerin 2. kodu yazılmamış. Ürünlerin bulunduğu klasörün içinde tüm ürünlere ayrı ayrı Excel kitabı var. Birinci sütundaki kodları klasörün içindeki Excellerde aratıp bulduğu Excelin içindeki belirlediğimiz hücreyi 3. sütuna yapıştırmasını istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Üst Alt