• Merhaba Ziyaretçi,
    Microsoft 365 Uygulamaları ile ilgili yeni haberler, dikkat çekici konular, ilgi ile takip edeceğiniz yazılar için.

Abone Olun
  • ESTE - Microsoft Office Eğitimleri

Yeni yıl Microsoft Office Eğitim planlarınız için bütçenizi oluşturmadan önce ESTE eğitim kalitesi ile tanışın. 🙌
    Kullanıcıların ihtiyacı olan yazılı materyal, dosya ve video kaynağı desteğimiz ile tüm ofis çalışanlarının iş süreçlerini rahatlatacak eğitimler planlayın. 🎯
    Microsoft Office eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

👉 Microsoft Office Eğitim Talebi

SQL Sorgu sql server de yardımınız lazım

akk2021

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad
kadir kars
Office Vers.
sql 2019
alt yapı.png
MERHABA ARKADAŞLAR şimdi benim aşağıdaki tabloda yaşadığım sorun şu şekilde tabloya baktığınızda görüceğiniz üzere işaretli olan yerlerden güncel bakiye diye bir başlık var ve bu başlık üzerinden genel toplam borçları gözüküyor borçlu olan kişilerin şimdi yan tarafta ise belirli gün aralıkları bulunuyor bu gün aralıklarını arka planda if else yapıları ile datediff operatörü ile son ödeme tarihinden çıkartır ve vadeyi bulur gibisinden bu şekilde o belirtilen gün aralıklarına denk gelecek gün farkını buluyor fakat burada şimdi ana tablolarımda gün farkını alıyorum ama bu ödeme bilgisi ile birleştirip vadeye yayamıyorum benim istediğim ise borç miktarının güncel bakiyede değil vade gün aralıklarının hgangisine denk geliyosa o kutucukta vade faizine göre bulunması yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

Ekli dosyalar

• klasör isimleri.png
    klasör isimleri.png
    24.7 KB · Görüntüleme: 40
  • soru111.png
    soru111.png
    153.2 KB · Görüntüleme: 40

kekeceme

Yeni Üye
En iyi yanıt
0
Ad Soyad